پلمپ یک واحد نانوایی در شهر سیمینه
از سوی واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت بوکان پنج شنبه ۲۸ شهریور ماه یک واحد نانوایی در شهر سیمینه به علت تخلفات مکرر بهداشتی پس از طی مراحل قانونی ، پلمپ و از ادامه فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد.
 ١٠:٣٣ - شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٠:٢٤ - شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اردوی تفریحی بهورزان شهرستان بوکان به مناسبت روز بهورز برگزار شد
روز پنجشنبه ۲۸ شهریورماه، به مناسبت ۱۲ شهریورماه روز بهورز مراسمی جهت بزرگداشت همکاران بهورز شهرستان در محل اردوگاه فرهنگی تفریحی آموزش و پرورش بوکان برگزار شد.
 ٠٩:٥٣ - شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشارکت اهالی روستای قارنجه در ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی
دکتر سلطانی سرپرست مرکز بهداشت بوکان در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان از عملیاتی شدن راه اندازی مرکز خدمات جامع سلامت روستایی قارنجه با مشارکت اهالی خبرداد.
 ٠٩:٢٦ - پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی( اعتباربخشی بهداشت محیط بیمارستان) در بوکان برگزار گردید
با حضور کارشناسان بهداشت محیط بیمارستان های شهرستان های جنوب استان در بیمارستان دکتر قلی پور بوکان روزشنبه ۲۳ شهریور ماه کارگاه آموزشی اعتباربخشی نسل چهارم بهداشت محیط در دفتر مدیر شبکه بهداشت ودرمان برگزار گردید.
 ١٠:١٣ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان در گفتگو با روابط عمومی این شبکه از بازسازی خانه بهداشت روستای حسین مامه با مشارکت خیرین خبر داد.
دکتر محمد عباسی با بیان این خبر اضافه کرد: خانه بهداشت حسین مامه دارای فضای فرسوده ای بود و مرکز بهداشت بوکان تصمیم گرفت نسبت به بازسازی آن اقدام نماید و در این راستا از ابتدای شهریور سالجاری، با مشارکت خیرین و نظارت مرکز بهداشت بوکان، نوسازی ساختمان این خانه شامل سفید کاری، رنگ آمیزی، تعمیرات دیوارها و لوله کشی و سیم کشی ساختمان با هزینه بالغ بر ۹۰ میلیون ریال به اتمام رسیده و امید می رود با مشارکت اهالی، عملیات دیوارکشی و محوطه سازی این خانه بهداشت نیز به زودی به انجام برسد.
 ٠٩:٤٣ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
۹ مورد نمونه گیری از پاشنه پای نوزادان در کشیک ۱۹ شهریور غربالگری کم کاری تیروئید انجام گرفت
نمونه گیری از پاشنه پای نوزادان جهت تشخیص اختلالات تیروئید، در درمانگاه امام علی(ع) در روز تعطیل ۱۹ شهریور انجام گرفت.
 ١٠:٤٤ - چهارشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حاج ماموستا محمود سعیدی امام جماعت مسجد حضرت حمزه در شهرستان بوکان از سالهای انتظار خود برای تشرف به مکه میگوید.
پس از سالها بلاخره شرایط برای این سفر بزرگ مهیا می شود،به حج رفته و پس از بازگشت تصميم میگیرد به شکرانه ی این عنایت الهی ، اقدامی خدا پسندانه و ماندگار انجام دهد . به صورت معمول هر حاجی که از حج برمیگردد، ضیافتی بر پا داشته و دوستان و فامیل و آشنایان دعوت می شوند.
 ٠٩:٤٣ - يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام پایش گروهی-مدیریتی از مرکز خدمات جامع سلامت شهری- روستایی کلتپه
روز شنبه ۱۶ شهریور با حضور دکتر عباسی مدیر شبکه بهداشت و درمان، دکتر سلطانی سرپرست و قربانی معاون اجرایی مرکز بهداشت بوکان، کارشناسان ستادی و همکاران و مسئولین پایگاه های وابسته به مرکز خدمات جامع سلامت کلتپه، پایش گروهی از مرکز خدمات جامع سلامت شهری-روستایی کلتپه انجام گرفت.
 ٠٩:٢٩ - يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرایط مزایده واحد بینایی سنجی بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان (مرحله سوم)
شرایط مزایده واحد بینایی سنجی بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان (مرحله سوم) 1.متقاضیان شرکت کننده در مزایده بایستی دارای پروانه معتبر بینایی سنجی باشند. 2.برنده مزایده به هیچ وجه حق ساخت عینک وفروش عینک طبی در محل (بیمارستان شهید دکتر قلی پور) راندارند 3.متقاضی باید قانون منع مداخله کارکنان دولت را رعایت نماید 4. واحد بینایی سنجی با دستگاههای موجود تحویل برنده استعلام خواهد شد. 5.برنده مزایده حق واگذاری جزئی یا کلی مزایده مذکور به غیر را ندارد.
 ١٣:٠١ - چهارشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>