این روزها حواسمان به پاکبانان شهرمان باشد.


حفظ فاصله با دیگران هنگام در صف ایستادن...
  چاپ        ارسال به دوست

آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری شماره 7 (قله)

امروز پنج شنبه 13 شهریور ماه 99 مرکز خدمات جامع سلامت شهری شماره 7 (قله) ، با حضور دکتر محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، دکتر ایرج محبی معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان، حاج انور حبیب زاده نماینده مردم شهرستان، خسروپور سرپرست فرمانداری بوکان ،دکتر محمدعباسی مدیرشبکه بهداشت و درمان بوکان، دکتر سلطانی رئیس مرکز بهداشت، دکتر قادرزاده رئیس بیمارستان و سایر مسئولین شهرستانی افتتاح گردید.

در ابتدای مراسم، دکتر عباسی ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان گفت: طی چندسال اخیر در حوزه سلامت تحولات چشمگیری صورت گرفته و در همین راستا پروژه های حوزه سلامت در شهرستان بوکان نیز پیگیری و اجرایی شده اند.

دکتر عباسی گفت: با افتتاح ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت شماره 7 (قله)، آرزوی دیرینه همکاران و مردم این منطقه تحقق یافت.

وی یادآور شد با توجه به لزوم  خدمت رسانی بهتر به مردم ، تمام تلاش تیم فنی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه این بودکه این مرکز با نظارت دقیق  و بهترین کیفیت و در اسرع وقت تحویل داده شود.

 

مدیر شبکه بوکان در ادامه افزود:این مرکز 13هزار و 296 نفر جمعیت شهری را تحت پوشش دارد که شامل 4 هزار و 840 خانوار می باشد.

ادامه مراسم همراه بود با افتتاح رسمی مرکز شماره 7 (قله)، که توسط شهریاری استاندار آذربایجان غربی و حبیب زاده نماینده مردم بوکان انجام شد.

خاطر نشان میگردد: که این مرکز به عنوان یکی از مراکز انتخاب شده در اجرای طرح "هرخانه یک پایگاه سلامت" است که امروز به بهره برداری رسید. در این مرکز، خدمات پزشکی، دندانپزشکی،پرستاری، مامایی و آزمایشگاهی برای جمعیت تحت پوشش ارائه می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بوکان


١٤:١٢ - پنج شنبه ١٣ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٣٢٦٥٠    /    تعداد نمایش : ٨٣خروج