این روزها حواسمان به پاکبانان شهرمان باشد.


پنج روش آسان برای کاهش انتشار ویروس کرونا درجامعه
  چاپ        ارسال به دوست

پایش کارشناسان گروه بهداشت محیط و حرفه ای حوزه معاونت بهداشت دانشگاه

با حضور مهندس مینایی مدیر گروه بهداشت محیط وحرفه ای و مهندس فهیمه ذهتابی آذر کارشناس مسئول بهداشت حرفه ای برنامه های مرتبط با گام دوم فاصله گذاری اجتماعی ستاد مرکز بهداشت شهرستان بوکان مورد پایش و بررسی قرار گرفت.

در جریان این بازدید ضمن پایش عملکرد و اقدامات واحد ستادی از تعدادی از واحد های صنفی با هدف بررسی نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی و ثبت نام در سامانه مرکز سلامت  همچنین آموزش های ارایه شده از طرف بازرسین مورد ارزیابی و پایش قرار گرفت.

سپس در جلسه ای که با حضور خسروپور سرپرست محترم فرمانداری و دکتر سلطانی رئیس مرکز بهداشت تشکیل گردید.

 ضمن تشریح اقدامات و انتظارات از اتاق اصناف به منظور ثبت نام کلیه واحد های صنفی در سامانه مذکور و رعایت الزامات بهداشتی در گام دوم مبارزه با بیماری کرونا تاکید شد.

در ادامه خسروپور سرپرست فرمانداری به اقدامات بعمل آمده در شهرستان در زمینه مبارزه با بیماری اشاره و عملکرد شهرستان را با توجه به چالش های موجود خوب ارزیابی و از همدلی ،حضور و همراهی سازنده تمامی ادارات سطح شهرستان تشکر نمود. سپس برلزوم آمادگی حوزه سلامت و همراهی عموم مردم در جهت رعایت موازین بهداشتی با هدف قطع زنجیره بیماری و برنامه ریزی و آمادگی برای موج دوم بیماری و تشدید آموزش و اطلاع رسانی تاکید نمود.

 

 

 

 

 


 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بوکان

 

 


٠٩:١١ - يکشنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٣٠٨٢٧    /    تعداد نمایش : ٨٦خروج