این روزها حواسمان به پاکبانان شهرمان باشد.


حفظ فاصله با دیگران هنگام در صف ایستادن...
  چاپ        ارسال به دوست

سلامت مردم را با هیچ کس و در قبال هیچ چیزی معامله نخواهیم

  جلسه ی ماهیانه برنامه های واحد بهداشت محیط و حرفه ای با حضور دکتر سلطانی سرپرست مرکز بهداشت شهرستان، کلیه ی کارشناسان واحد مذکور و رحمانی مسؤل واحد نقلیه پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۸ در دفتر سرپرست مرکز بهداشت برگزار گردید.

 

در این جلسه دکتر سلطانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های نیروهای بهداشت محیط و حرفه ای به اهمیت برنامه سلامت نوروزی در ارتقاء و سلامت مسافرین و شهروندان اشاره کرد و با توجه به پتانسیل خوب نیروهای بهداشت محیط و حرفه ای، نظارت بیشتر و مؤثرتر همکاران را بر اماکن عمومی و مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی، وضعیت بهداشتی تفرجگاه ها و سرویس های بهداشتی و ... خواستار شد.

در ادامه ایزدمهر کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت بوکان در مورد اهمیت برنامه سلامت نوروزی و چگونگی اجرای برنامه و چالش های پیش روی این برنامه، به تشریح جزئیات آن، ازجمله زمان، نحوه اجرا، دستورالعملها و نحوه استفاده از تجهیزات پرتابل نمونه برداری در بازرسی ها و تشدید نظارتها ،بررسي وضعيت مراکز تهيه و توزيع ، مراکز عمومي ، سيستم هاي آبرساني و بقيه موارد بهداشتي پرداخت و تصریح کرد: تلاش ما برای حفظ سلامت جامعه و مردم است لذا سلامت مردم را با هیچ کس و در قبال هیچ چیزی معامله نخواهیم کرد. لذا بارزسان گروه مهندسی بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای از هیچ موارد تخلف بهداشتی که سلامت مردم و جامعه علی الخصوص مسافران نوروزی را تهدید کند، چشم پوشی و مماشات نخواهند کرد.

 

 

 


روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بوکان

 


١٣:٢١ - پنج شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٩٩٥    /    تعداد نمایش : ١٧٨خروج