این روزها حواسمان به پاکبانان شهرمان باشد.


حفظ فاصله با دیگران هنگام در صف ایستادن...
  چاپ        ارسال به دوست

تشکیل اولین نشست کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان بوکان

اولین نشست کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده در سال جاری روز چهارشنبه مورخ بیست وسوم بهمن ماه ۹۸  به ریاست خسروپور سرپرست فرمانداری و با حضور دکتر عباسی مدیر شبکه بهداشت ودرمان، کلیه ی رؤسا و نمایندگان ادارات و اعضای مدعو در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه خسوپور با اشاره به اهداف تشکیل کارگروه اجتماعی و فرهنگی، سلامت و امنیت غذایی و زنان و خانواده اظهار داشت: اقشار مختلف مردم حق برخورداری از نعمت های ارزشمند سلامت و امنیت در جامعه را دارند و افزایش خدمات حوزه سلامت و سلامت بخشی به جامعه نیز از وظایف این کارگروه است. و با اشاره به حضور وسیع بانوان در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به‌عنوان نیروهای فعال امری تاثیرگذار و بسیار مطلوب است ولازم است روسا و کمیسیون های فرهنگی و امور بانوان ادارات باتوجه به بزرگداشت هفته ی زن توجه و اهتمام ویژه‌ای به موضوع داشته باشند.

در ادمه خسروپور از ریاست شبکه بهداشت و درمان به خاطر دغدغه های این حوزه و همراهی با دیگر ادارات و حوزه ها ذیربط  تشکر کرد.

 

در این جلسه مقرر گردید که هركدام از ادارات و ارگان ها موظف هستند برمبناي اولويت بندي وضعيت آسيب هاي اجتماعي مرتبط باشرح وظايف دستگاه و مدنظرقراردادن ظرفيت ها و مزيت هاي نسبي، نسبت به طراحي و ارايه برنامه هاي عملياتي با همراهی و همکاری شبکه بهداشت ودرمان اقدام نمايند.

در ادامه جلسه ایزدمهر کارشناس مسؤل واحد بهداشت محیط و حرفه ای ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های حوزه کاری خود؛ به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه پرداخت.

 

 

در پایان جلسه مصوب گردید شرح وظایف در قالب مصوبات جلسه توسط فرمانداری به مدیران و روسای ادارات ابلاغ شود و پس از طی یک دوره زمانی مناسب، مجددا این مبحث در کارگروه حاضر به بحث و بررسی و مقایسه گذاشته شود.

 

 

 


 


روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بوکان

 


٠٨:٤٨ - پنج شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٩٨٣    /    تعداد نمایش : ١٣٥خروج