این روزها حواسمان به پاکبانان شهرمان باشد.


پنج روش آسان برای کاهش انتشار ویروس کرونا درجامعه
  چاپ        ارسال به دوست

روز سه شنبه ۲۴ دیماه انجام گرفت:

برگزاری دومین مجمع سلامت شهرستان بوکان

دومین مجمع سلامت شهرستان بوکان با حضور دکتر انتظارمهدی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی، مهندس خسروپور سرپرست فرمانداری بوکان، مدیران عرصه سلامت ، روسای ادارات شهرستان، اعضای شورای شهر، خیرین عرصه سلامت و همکاران شبکه بهداشت و درمان بوکان روز سه شنبه ۲۴ دی ماه در محل سالن اجلاس فرمانداری بوکان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس خسروپور سرپرست فرمانداری و رئیس مجمع سلامت شهرستان بوکان با اشاره به اینکه طی چند سال اخیر فعالیت های گسترده ای در حوزه سلامت شهرستان به انجام رسیده است، تاکید کرد باید با استفاده از ظرفیت های موجود چالش های این حوزه را کاهش دهیم.

خسروپور ادامه داد: اگر حوزه سلامت به درستی معرفی شود می تواند مشارکت گسترده خیرین را جلب نماید.

وی همچنین زمینه سازی برای حضور هرچه بیشتر بخش خصوصی را از راهکارهای حل مشکلات سلامت ارزیابی کرد.

دراین مراسم دکتر عباسی دبیر مجمع سلامت بوکان و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ،مجمع سلامت را فرصت گرانبهایی برای شناسایی تهدیدها و فرصت ها و چاره اندیشی برای مشکلات توصیف کرد.

دبیر مجمع سلامت بوکان در ادامه به ارائه گزارشی از سیمای سلامت ، مشکلات و چالش های بهداشتی- درمانی شهرستان به صورت مدون پرداخت.

دکتر عباسی با اشاره به افتتاح و شروع به کار بخش جراحی مغز و اعصاب  بیمارستان بوکان، اعلام کرد بیشترین جذب پزشکان متخصص در سطح استان در شهرستان بوکان صورت گرفته است.

دکتر رسول انتظارمهدی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی آذربایجان غربی در این مراسم با تاکید بر اینکه کارهای بزرگی در عرصه سلامت شهرستان بوکان انجام یافته، مجمع کنونی را نشان دهنده توجه و اهتمام مردم و مسئولین شهرستان بوکان به حوزه سلامت دانست.

دکتر انتظارمهدی در ادامه افزود: حل تمامی مشکلات سلامت و بهداشت و درمان تنها از سوی دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان قابل انجام نیست لذا ورود کلیه ارگان ها و ادارات به این عرصه ضروری می نماید.

وی افزود خودمراقبتی و افزایش آگاهی از سلامتی را نیز به نوعی مشارکت مردم در حوزه سلامت ارزیابی نمود.

دومین همایش مجمع سلامت شهرستان بوکان با قرائت بیانیه پایانی این مجمع از سوی مهندس داراب رئیس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان آذربایجان غربی و اهدای لوح تقدیر و تجلیل از خیرین بزرگوار و دستگاه های فعال در عرصه سلامت شهرستان بوکان به پایان رسید.

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

 


١٥:٥٨ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٢٨٤٤٨    /    تعداد نمایش : ٩٧خروج