چاپ        ارسال به دوست

نجات جان مادر باردار توسط تیم جراحي بیمارستان دکتر قلی پور بوکان

 

 

 

دکتر عباسی مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان در گفتگو با روابط عمومی این شبکه از نجات جان مادر بارداري با ريسك بالا و نوزاد او با همت و تلاش مديريت بيمارستان ، تيم جراحي و كادر اتاق عمل بيمارستان شهيد دكتر قلی پور بوکان  در روز جمعه تاریخ ۱۴تیر ماه خبرداد.

وی بیان نمود ؛

این مادر باردار داراي سابقه نازایی و سن حاملگی ۳۷هفته ، ساعت ده و سي دقيقه صبح روز جمعه با شکایت درد زایمان مراجعه کرده ،كه به علت مکونیوم غلیظ بصورت اورژانسی به اتاق عمل منتقل گردید و با مشاهده چسبندگی شدید مثانه و روده ومتعاقبا" با فراخوان تيم جراحي ، در یک عمل جراحی سخت و حساس با شرکت تیم جراحی متشکل از  متخصصین زنان و زایمان خانم دکتر نصیری و خانم دكتر كرمي ، دکتر محمدی متخصص اروولوژی و دکتر امیرخانی متخصص جراحی عمومی و با همراهی  پرسنل اتاق عمل،پس از چند ساعت تلاش ، در یک عمل جراحی با حساسیت ويژه ، ضمن نجات جان مادر ، نوزاد در سلامت كامل متولد شد .

ایشان در پایان از زحمات تيم مديريتي بيمارستان به ويژه رئیس بیمارستان ، اعضای تیم جراحی، و همکاران اتاق عمل تشکر و قدردانی نمود.

اين مادر هم اكنون با حال عمومی ثابت براي دریافت ادامه خدمات مراقبتي،  در بخش مراقبت هاي ويژه بيمارستان بوکان بستری وتحت مراقبت است.

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان

 

 

 


٠٨:٢٦ - يکشنبه ١٦ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٣٩٠    /    تعداد نمایش : ٩٤خروج