چاپ        ارسال به دوست

استقبال از نمایشگاه طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا در بوکان

 

 

  

 

 

   

مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان به همراه رییس بیمارستان دکتر قلی پور روز چهارشنبه ۱۲تیر ماه و  در روز اول برپایی نمایشگاه بسیج ملی کنترل فشارخون بالا از این نمایشگاه دیدن کرد.

دکتر عباسی مدیر  شبکه بهداشت و درمان بوکان در حاشیه بازدید از نمایشگاه طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا  گفت: نمایشگاه طرح بسیج ملی فشار خون در بوکان  از ۱۲تا ۱۴ تیرماه جهت بازدید دایر است.

دکتر عباسی آشنایی با فشار خون و عوارض آن و ارتقاء سطح اطلاعات مراجعین درباره این بیماری را از اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان و اظهار کرد:  در این نمایشگاه همچنین پمفلت های آموزشی در رابطه با پیشگیری از فشار خون جهت استفاده بازدیدکنندگان گرامی ارائه و سنجش فشار خون نیز انجام می گردد.

ایشان از تمام مسئولین شهرستان خواست از این از نمایشگاه دیدن نمایند.

نمایشگاه خطرسنجی به مناسبت بسیج ملی کنترل فشار خون بالا با نمایش پوسترها و تابلوهایی در رابطه با پیش گیری از بیماری های قلبی و فشار خون، از دوازدهم تا چهاردهمین تیرماه در محل بخش های توسعه بخش بستری بیمارستان شهید دکتر قلی پور دایر گردیده است.

وی گفت: افراد بالای ۳۰ سال، زنان باردار و بیماران کلیوی در هر گروه سنی می توانند برای سنجش فشار خون خود به تمامی مراکز درمانی، بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی، خانه‌های بهداشت، ایستگاه‌های ثابت و سیار در دو سه روز باقیمانده مراجعه  و نسبت به سنجش فشارخون خود اقدام کنند.

 

 

 

 

 

 

 


روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان

 

 


١٠:٤٦ - پنج شنبه ١٣ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٣٦٠    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج