این روزها حواسمان به پاکبانان شهرمان باشد.


پنج روش آسان برای کاهش انتشار ویروس کرونا درجامعه
  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هم اندیشی سرپرست مرکز بهداشت بوکان با مسئولین مراکز خدمات و پایگاه های سلامت شهری برگزار شد

 

 

 

 

جلسه هم اندیشی میان مسئولین مراکز خدمات جامع و پایگاه های سلامت شهری /امروز /دوشنبه 23 اردیبهشت با حضور دکتر رحیم سلطانی سرپرست، حسن قربانی معاون اجرایی و عزالدین حسینی مسئول واحد گسترش در محل اتاق سرپرست مرکز بهداشت بوکان برگزار گردید.

 

در این جلسه در ابتدا هر کدام از آقایان قربانی و حسینی ضمن خوشامدگویی و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید مرکز بهداشت، بیان کردند که تلاش های خوبی در زمان مدیریت گذشته برای انجام تغییرات مثبت صورت گرفته که امید است ادامه این تغییرات با حضور دکتر سلطانی تقویت گردیده  و شاهد دستاوردهای بهتری در آینده برای مرکز بهداشت بوکان باشیم.

در ادامه دکتر رحیم سلطانی سرپرست مرکز بهداشت به تشریح و  بیان برنامه های خود در حوزه بهداشت شهرستان پرداخت و بیان نمود ؛ برای مدیریت هر چه بهتر و ایجاد تغییرات لازم در مجموعه مراکز و پایگاه ها نیروهای خوب و توانمندی وجودی دارد که در نظر داریم از ظرفیت آنان حداکثر استفاده را بنماییم.

دکتر سلطانی ادامه داد ؛ بازدیدهای منظمی را از کلیه پایگاه ها و مراکز شهری و روستایی جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف خواهیم داشت و از کلیه همکاران درخواست دارم با حداکثر تلاش ممکن در راه رسیدن به انتظارات و برنامه های از پیش تعیین شده تلاش نمایند.

در پایان هر کدام از مسولین حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خویش در رابطه موضوعات مطروحه پرداختند.

 


 


روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

 

 


١١:١٥ - سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٥١٤    /    تعداد نمایش : ١٩٤خروج