چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

کلینیک بیمارستان شهید قلی پور بوکان 90 درصد پیشرفت دارد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان گفت: کلینیک تخصصی بیمارستان شهید قلی پور این شهرستان از 90 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

محمد عباسی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کلینیک تخصصی در جوار بیمارستان شهید قلی پور و با یکهزار و 800 مترمربع زیربنا در سه طبقه و صرف 34 میلیارد ریال هزینه در حال احداث است.

وی پیش بینی کرد که این طرح در سه ماه نخست سال آینده با تحویل پیمانکار به دانشگاه علوم پزشکی استان مورد بهره برداری قرار بگیرد. 

عباسی اضافه کرد: ساختمان کلینیک تخصصی بوکان شامل بخش های تخصصی قلب، زنان و زایمان، کودکان، داخلی و بخش های پاراکلینیکی شامل رادیولوژی و آزمایشگاه، سونوگرافی و ماموگرافی است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان گفت: عملیات اجرایی کلینیک تخصصی این شهرستان در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در این شهرستان در حال احداث است.

به گزارش ایرنا، طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور بوکان در سال 1395 به اتمام رسید و تعداد تخت های این بیمارستان از 138 تخت به 273 تخت افزایش پیدا کرد.

در هفته دولت امسال نیز کلنگ بیمارستان جدید 200 تختخوابی این شهرستان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار آذربایجان غربی و نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به زمین زده شد که با اتمام آن تعداد بیمارستان های بوکان به 2 و تخت های آن به 473 تخت افزایش پیدا می کند.

منبع: خبرگزاری ایرنا


روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بوکان

 


٠٨:٤٣ - يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٢١٢٦٤    /    تعداد نمایش : ٥٥خروج