چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

جلسه توجیهی دستورالعمل برنامه گسترش مراقبت های اولیه سلامت در مناطق شهری برگزار شد

 

 

امروز 19 خرداد 97 در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت بوکان جلسه ای تحت عنوان: توجیه دستورالعمل برنامه گسترش مراقبت های اولیه سلامت در مناطق شهری (اصلاح و هماهنگ سازی روش ارایه خدمات سلامت) با حضور مدیریت شبکه بهداشت و درمان، رئیس مرکز بهداشت، کارشناس مسئول واحد گسترش و کلیه نیروهای شرکتی شاغل در مرکز بهداشت بوکان تشکیل گردید.

 

 


 

در ابتدای این جلسه دکتر سلیمان فرخی

 

 

 

رئیس مرکز بهداشت بوکان ضمن بیان توضیحاتی راجع به نحوه پرداخت ها و شیوه همکاری نیروهای شرکتی در مراکز و پایگاه های شهری، ابراز کرد ما به عنوان مجری، هر آنچه از جانب دانشگاه تدوین و ابلاغ می گردد را اجرا می نماییم و تا حد امکان در رسیدگی به مطالبات کلیه نیروها تلاش می کنیم.

وی ضمن ارزشمند خواندن فعالیت تمامی نیروها از جمله نیروهایی که بصورت شرکتی مشغول به خدمت هستند، ادامه داد: شیوه نامه همکاری نیروهای شرکتی در مرکز بهداشت مرتبا در حال به روزرسانی است و لازم است همگی از شیوه نامه های جدید آگاهی داشته باشیم.

 

 

 

دکتر محمد عباسی مدیر شبکه بهداشت

 

 

 

و درمان شهرستان بوکان در این جلسه ضمن اینکه بیان داشت کار در عرصه سلامت دارای سختی ها و مشکلات خاص خود است، با این وجود فعالیت در این عرصه را امری مقدس پنداشت که نتایج آن به عینه در جامعه مشهود است.


 


 


دکتر عباسی ادامه داد: عرصه سلامت و بهداشت جزو معدود

 

 

 

عرصه هایی است که کلیه قوانین و خدمات آن با استقبال مردم مواجه می شود، تا جایی که امروزه مردم خود مطالبه گر خدمات بهداشتی هستند در حالی که در گذشته اینگونه نبوده و باید به اقناع مردم در این زمینه پرداخته می شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان

 

 

 

بوکان تاکید کرد درخواست مطالبات توسط نیروها می بایست با رعایت سلسله مراتب صورت گیرد که قطعا در این صورت نتیجه بهتری حاصل می گردد.

در ادامه جلسه مذکور عزالدین حسینی کارشناس مسئول گسترش شبکه مرکز بهداشت بوکان، در رابطه با دستورالعمل جدید برنامه گسترش و نیز مباحث مربوط به برون سپاری توضیحات لازم را بیان داشت و از نیروهای شرکتی شاغل در مراکز و پایگاه های بهداشتی تقاضا کرد نسبت به کلیه این دستورالعمل ها و قوانین آشنایی لازم را داشته باشند.در پایان جلسه حاضرین سوالات و تقاضاهای خود را با مدیریت و ریاست شبکه و مرکز بهداشت بوکان در میان گذاشتند.

 


 


٠٨:٥٢ - يکشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٣٣٩    /    تعداد نمایش : ٩٠خروج