چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

جلسه هم اندیشی با ماماهای خانواده شهرستان بوکان جهت اولویت بندی محل خدمت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روز پنجشنبه 23 فروردین جلسه هم اندیشی با ماماهای خانواده با بازنگری در برنامه چینش ماماهای خانواده در مراکز تحت پوشش، در محل دفتر رئیس مرکز بهداشت بوکان و با حضور کلیه ماماهای مراکز خدمات جامع سلامت برگزار گردید.


در ابتدای این جلسه دکتر سلیمان فرخی رئیس مرکز بهداشت بوکان ضمن تشکر از کار و فعالیت ماماهای خانواده در یکسال گذشته بیان کرد که در مرکز بهداشت بوکان حداکثر تعامل با این نیروها در عین اهتمام و توجه جدی به آمارها و شاخص ها وجود دارد.

دکتر فرخی حضور این نیروها را برای مجموعه بسیار ارزشمند و مفید ارزیابی کرده و ابراز کرد نقش، حضور و فعالیت آنان کاملا ملموس می باشد و اکنون مردم و خانمهای باردار اقبال فراوانی به ماماهای خانواده در مراکز شهری و روستایی نشان داده اند.


در ادامه جلسه هر کدام از آقایان عزالدین حسینی کارشناس مسئول واحد گسترش، صلاح الدین فرخی کارشناس مسئول بهداشت خانواده و حسن قربانی معاون اجرایی مرکز بهداشت بوکان به ابراز بحث های مرتبط با جلسه پرداختند و بیان داشتند که تعیین محل خدمت ماما ها با حضور خود ایشان بدین دلیل است که رضایت شغلی آنان برای ما مهم است و نیز ابراز امیدواری کردند که پیشرفت علمی کارکنان به موازات تامین نیرو و امکانات افزایش یابد.

در پایان جلسه با توجه به سابقه و سایر اولویت ها میان ماماهای خانواده، نسبت به چینش این نیروها در سال جدید تصمیم گیری لازم به عمل آمد.

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

shbdb@

 


١٠:٣٥ - جمعه ٢٤ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٥٢٨    /    تعداد نمایش : ١٨٦خروج