چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان بوکان و عملکرد آن در سالی که گذشت

 

 

 

 

 

 

 

 

حسن قادری کارشناس واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان بوکان در گفتگو با روابط عمومی شبکه، نظارت بر کمیت و کیفیت عملکرد کلیه مراکز درمانی تحت پوشش، بررسی و تحلیل مستمر گزارشها، اطلاعات و آمارهای جمع آوری شده به منظور مطابقت با نتایج حاصله از عملیات مراکز درمانی با برنامه های مصوب و نظارت بر اجرای تعرفه های مصوب در کلیه مراکز درمانی را از عمده فعالیتهای این واحد برشمرد.

قادری در ادامه از 580 بازدید از 195 واحد و مرکز درمانی مجاز فعال با حدود 670 نفر پرسنل شاغل( به غیر از بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان) و بیش از 70 بازدید از مراکز و اماکن غیر مجاز در سال 1396 که منجر به صدور 15 مجوز فعالیت، رسیدگی به 42 مورد از شکایات رسیده ، 27 مورد ارجاع شکایات به کمسیون ماده 11 و دادسرای عمومی و انقلاب، پلمپ 7 واحد غیر مجاز، ضبط و مصادره اموال 3 مرکز غیر مجاز و امحاء بیش از 69 هزار عدد قرص ویتامین ث غیر مجاز در سطح شهرستان خبر داد.

وی افزود در این مدت به 50 مورد از استعلامهای صورت گرفته در خصوص داروها و موارد ارجاعی از مراکز انتظامی و قضایی نیز پاسخ داده شده است.

قادری در پایان خطاب به همشهریان عزیز گفت: در راستای بهره گیری از نظرات، انتقادات، پیشنهادات و رسیدگی به شکایات شما عزیزان، واحد رسیدگی به شکایات شبکه بهداشت و درمان بوکان آماده دریافت شکایات، نظرات و پیشنهادات شما به طرق زیر است:

 

شماره تلفن 24 ساعته:  04446270173

سایت شبکه بهداشت و درمان بوکان به آدرس: www.bookan.umsu.ac.ir

آی دی  کانال روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان  @shbdb

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

@shbdb

 


١٣:٠٧ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٤٩١    /    تعداد نمایش : ١٣٦خروج