چاپ        ارسال به دوست

اجراي مانور "برنامه سلامت نوروزي"

کارناوال خودروهای بهداشت ودرمان به مناسبت طرح سلامت نوروزی در سطح شهرستان بوکان

امروز 15 اسفند ماه همزمان با سراسر کشور مانور برنامه سلامت نوروزي با حضور کليه نيروهاي بهداشت محيط شهرستان بوکان و بازرسين اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار و اجراي اين برنامه کليد خورد.

 

 

 

 

 

 

 

رحيم ايزدمهر کارشناس مسئول واحد بهداشت محيط مرکز بهداشت بوکان در گفتگو با روابط عمومي شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان اعلام کرد: برنامه سلامت نوروزي از 15اسفند امسال لغايت 15 فروردين سال آتي به مدت يک ماه با حضور فعال کليه نيروهاي بهداشت محيط شهرستان و بازرسين اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت و با تشديد کنترل و نظارت بر مراکز و اماکن حساس به منظور آمادگي در راستاي ارائه خدمات مرتبط با کنترل عوامل محيطي در ايام تعطيلات نوروز و حضور مسافران نوروزي انجام مي پذيرد.


اين کارشناس مسئول مرکز بهداشت بوکان بيان کرد: هدف اصلي اين برنامه پيشگيري از بروز مشکلات بهداشتي و اپيدمي بيماري هاي واگيردار منتقله از عوامل مذکور به ويژه آب و مواد غذايي و کاهش بار بيماري هاي غير واگير با کنترل نمک و روغن مي باشد که با هدف نهايي ارتقاي سلامت جامعه صورت مي پذيرد.


وي در پايان از کليه همشهريان تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلفات بهداشتي با سامانه شبانه روزي 190 تماس حاصل نمايند تا در اسرع وقت رسيدگي شود.

 

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

@shbdb

 


٠٩:١٤ - چهارشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٠٩٨    /    تعداد نمایش : ١٣٩خروج