فراموش نکنیم کرونا هنوز تمام نشده است


ویژگی های ویروس جهش یافته کرونا
تحویل تجهیزات چیلر و اکسیژن ساز به بیمارستان بوکان
پیرو دیدار نماینده پرتلاش شهرستان حاج انور حبیب زاده با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، دستگاههای چیلر و اکسیژن ساز با مبلغی بالغ بر 30 میلیارد ریال خریداری و تحویل بیمارستان شهید قلیپور بوکان گردید.
 ١٢:٤٧ - دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرزندانمان را از خطرات و تهدیدهای دنیای مجازی آگاه کنیم
به نگارش سامرند صالحی کارشناس مسئول واحد سلامت روان، اجتماعی و اعتیاد ستاد مرکز بهداشت شهرستان بوکان
 ١١:٥٣ - پنج شنبه ٢٠ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید و نظارت کارشناسان بهداشت محیط ستاد مرکز بهداشت از کارخانه یخ سازی شهرستان بوکان
با حضور ایزدمهر کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای و علی آقایی کارشناس بهداشت محیط ستاد مرکز بهداشت، سه شنبه ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ از کارخانه یخ سازی واقع در شهرک صنعتی بازدید بعمل آمد.
 ١٠:٠٠ - چهارشنبه ١٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
شناسایی و معدوم نمودن بیش از ۴ تن مواد غذایی
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان مهندس ایزدمهر کارشناس واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت گفت: در جریان بازرسی از مراکز و اماکن سطح شهر پیرو تشدید اقدامات بهداشت محیطی توسط بازرسین بهداشت محیط مرکز بهداشت که در ماه های فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۰ بعمل آمد
 ١٣:٠٧ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
کاندیداهای هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی بوکان مشخص شد
ثبت نام از داوطلبین هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره های سازمان نظام پزشکی سراسر کشور همزمان در بوکان نیز از تاریخ ۳۰اردیبهشت ماه شروع و تا اواخر وقت اداري روز ۷ خرداد به پایان رسید
 ١١:٠١ - شنبه ٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
استقرار چادر سلامت برای تزریق واکسن کرونا در محل برگزاری نماز پر فیض جمعه
جمعه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۰، چادر سلامت ستاد مرکز بهداشت شهرستان بوکان با همکاری مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ برای تزریق واکسن کرونا به گروه های سنی بالای ۷۰ سال در محل اقامه نماز جمعه شهرستان در مسجد جامع بوکان برپا گردید که مورد استقبال فراوان نمازگزاران بالای ۷۰ سال قرار گرفت.
 ٠٩:٥٤ - شنبه ٨ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه سلامت ماه مبارک رمضان همراه با تشدید مداخلات محیطی در شهرستان بوکان اجرا شد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان،ایزدمهر کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای ستاد مرکز بهداشت شهرستان بوکان در خصوص برنامه سلامت ماه مبارک رمضان گفت: هدف از تشدید نظارت بر فعالیت مراکز تولید و عرضه مواد غذایی در ماه رمضان، حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه با توجه به شیوع ویروس کرونا، همچنین مهار و کاهش بیماریهای مرتبط با آب و غذایی است و نظر به اینکه در این ماه فعالیت برخی از صنوف از جمله تهیه و فروش زولبیا و بامیه و انواع شیرینی افزایش می یابد لذا نظارت، کنترل و بازرسی از مراکز و اماکن فوق در جلوگیری از گسترش بیماری کووید ۱۹ و بروز شیوع بیماری های مرتبط با آب و غذا حائز اهمیت می باشد.
 ١٣:٣٨ - شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
هیئت وزارت بهداشت درشهرستان بوکان
پس از دیدار حاج انور حبیب زاده نماینده پر تلاش مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه با دکتر نمکی وزیر بهداشت و درمان و دستور وزیر بهداشت، مهندس ساکی مدیر کل دفتر توسعه منابع فیزیکی وزارت بهداشت، مهندس نفیسه راد جهانبانی معاون فنی دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت، مهندس یوسف زاده کارشناس مدیریت توسعه منابع فیزیکی وزارت بهداشت با همراهی هیأتی‌ از دانشگاه علوم پزشکی استان در شبکه بهداشت ودرمان بوکان حضور يافتند.
 ١٣:٢٩ - چهارشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
جزئیات نحوه واکسیناسیون سالمندان بالای ۸۰ سال در شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان دکتر رحیم سلطانی رئیس ستاد مرکز بهداشت شهرستان بوکان جزئیات نحوه واکسیناسیون سالمندان بالای ۸۰ سال در این شهرستان را تشریح نمود.
 ١١:٠١ - سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر محمد عباسی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان در پیامی، روز جهانی ماما را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت
متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم با سلام و احترام نقش ماما، نقش فرشته ای است که نخستین شاهد رخدادی بزرگ در عالم آفرینش است. یار مهربانی که مادر باردار را در فرآیند پیچیده تولد همراهی می­کند تا خاطره شیرین مادر شدن را بی ­دغدغه و با آرامش تجربه کند.
 ١١:٢٨ - چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>