چاپ        ارسال به دوست

تعمیر خانه بهداشت روستای "کوسه" توسط خیرین بوکانی

  

 

 

دکتر علی حسین زاده روز شنبه 20 خرداد ماه سالجاری در گفت و گو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان، اظهار داشت: خیّرین این شهرستان طی اقدامی خیر خواهانه و انسان‌ دوستانه این مبلغ را  به خانه بهداشت روستای کوسه جهت تعمیرات اساسی  اهدا کردند.


وی ضمن قدردانی از خیّرین حامی بخش سلامت، افزود: مبلغ هزینه  شده جهت رنگ آمیزی و تعمیرات اساسی ساختمان خانه بهداشت روستای هزینه شده است.


دکتر حسین زاده گفت: بهره گیری از ظرفیت و توانایی های خیرین برای احیا، مرمت و بازسازی خانه های بهداشت روستایی، یکی از اولویت های کاری خیرین باشد.


وی ادامه داد: برای تبدیل شدن این شهرستان به قطب درمان نیازمند ایجاد زیرساخت‌هایی است که از خیّرین انتظار می‌رود همانند گذشته شبکه بهداشت را در رسیدن به اهداف خود یاری نمایند.


 مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان، ادامه داد: دسترسی آسان به خدمات سلامت در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یکی از اهداف مهم حوزه سلامت است که احداث زیر بنای مراکز بهداشتی و خدماتی یکی از ابزار اصلی تحقق این امر است.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان، روستایی کوسه به دلیل نزدیکی به شهر بوکان یکی از روستاهای مهاجر پذیر این شهر  بوده که علاوه بر جمعیت این روستا، روستایی "قازلیان" را نیز پوشش می دهد.


خانه بهداشت روستایی کوسه 590 خانوار با جمعیتی بالغ بر 2 هزار و 250 نفر را تحت پوشش خود قرار دارد.


سالانه خیرین کمک های نقدی و غیر نقدی به بخش بهداشت و درمان در بوکان می کنند که قابل تقدیر است.


 

 


 

 


٠٩:٠٥ - شنبه ٢٠ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ٥٣٦٦٧    /    تعداد نمایش : ٥٧