چاپ        ارسال به دوست

پذیرش سه مقاله تحقیقاتی همکاران شبکه بهداشت و درمان در نخستین همایش بین المللی ملی ایمنی بیمار ارومیه

  

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان در این همایش مقاله علمی "سلیمان پوررشید" ،سوپروایزر آموزش سلامت و مسئول ایمنی بیمار، "فرزاد زارعی"  معاون آموزشی دانشکده پرستاری بوکان در نخستین همایش بین المللی و چهارمین همایش ملی ایمنی بیمار در ارومیه مورد پذیرش دبیرخانه همایش قرار گرفت.


سه مقاله با افیلیشن بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان  توسط سلیمان پوررشید و "فرزاد زارعی" تحت عناوین 1- "مدل ISBAR در تحویل شیفت پرستاری، 2- "بستری مجدد" و 3- "فرایند تحویل بیمار به اورژانس"  مورد پذیرش قرار گرفت.


در این همایش سه روزه که با محوریت چشم  اندازها و فناوری های نوین در ایمنی بیمار، ایمنی بیمار در خدمات پزشکی و پرستاری، تجربیات موفق مراکز دوستدار ایمنی بیمار، ایمنی بیمار در گروه های آسیب پذیر، مدیریت کیفیت و بهبود ایمنی بیمار، ایمنی بیمار در آموزش علوم پزشکی و اخلاق زیستی در حال برگزاری است.


نخستین همایش ملی و بین المللی امسال با حضور میهمانان بین المللی از کشور‌های "آمریکا"، "کانادا"، "ترکیه"، "عراق" و "سوئد" به صورت مجازی برگزار می شود، ۶۰ مقاله به صورت سخنرانی و ۱۶۰ مقاله نیز در قالب پوستر ارائه می شوند.


 از داخل کشور نیز میهمانان از استان‌های آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، هرمزگان و زنجان حضور دارند.


70درصد مقاله ها در بخش ایمنی بیمار در خدمات پزشکی و پرستاری و همچنین 30 درصد آن  در بخش ویژه کووید۱۹ است.


روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان این موفقیت را همکاران تبریک عرض می نماید.

 

 


 

 


١٠:٢٣ - پنج شنبه ٤ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ٥٣٢٦٤    /    تعداد نمایش : ٣٧