فراموش نکنیم کرونا هنوز تمام نشده است


تکمیل واکسیناسیون و رعایت موارد بهداشتی مکمل یکدیگرهستند  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه آموزشی برای معلمین مراقب سلامت مدارس آموزش و پرورش شهرستان در شبکه بهداشت و درمان

یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ همزمان با دومین روز از هفته سلامت جلسه ای آموزشی برای معلمین مراقب سلامت مدارس آموزش و پرورش شهرستان در اتاق مدیریت شبکه بهداشت و درمان با حضور دکتر عباسی مدیر شبکه بهداشت و درمان، دکتر سلطانی رئیس مرکز بهداشت، دکتر قادرزاده رئیس بیمارستان، کیانی معاون آموزشی و سرپرست معاونت پرورشی، تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهرستان و تعدادی از کارشناسان مسئول واحدهای ستاد مرکز بهداشت به مناسبت هفته سلامت برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه دکتر عباسی ضمن خیر مقدم به مهمانان و تبریک هفته سلامت و اشاره به جایگاه مهم و ارزشمند مراقبین سلامت در آموزش و پرورش، بر نقش پررنگ و کلیدی آنها بر یادگیری دانش آموزان خصوصا مقاطع حساس ابتدایی در سه محور اصلی تغذیه سالم، سلامت روان  کودکان و فضای مجازی و واکسیناسیون کووید-۱۹ تاکید نمودند.

 

در ادامه جلسه کیانی نکات مهم و مشکلات اصلی دانش آموزان در‌حوزه سلامت را بیان نمود و بر آمادگی آن اداره جهت تعامل و همکاری مؤثرتر در برگزاری جلسات آموزشی برای دانش آموزان تاکید نمودند.

 

همچنین کارشناسان مسئول واحدهای تغذیه، سلامت روان، بیماریها و آموزش و ارتقای سلامت مباحث تخصصی خود پیرامون محورهای اصلی جلسه را ارائه نمودند.

 

در پایان جلسه به سوالات مهمانان و معلمین مراقب سلامت در جلسه پاسخ داده شد.

 

 

 

 


 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بوکان


٠١:٤٣ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ٤٤٠٠٥    /    تعداد نمایش : ٦٨خروج