فراموش نکنیم کرونا هنوز تمام نشده است


یکه تازی دلتا کرونا در بین کودکان
  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از پرسنل فوریت های پزشکی شبکه بهداشت ودرمان بوکان

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان، ظهر امروز 31 شهریور 1400 در نشستی با حضور ، دکتر محمد عباسی مدیر شبکه ، دکتر قادرزاده رئیس بیمارستان ،دکتر سراجی مسئول داروخانه بیمارستان ، کارشی مسئول روابط عمومی  و سید طه قاسمی مسئول فوریت های پزشکی 115 در محل دفتر مدیر شبکه از پرسنل خدوم و زحمتکش اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان تقدیر شد.

دکترمحمد عباسی در ابتدای جلسه، چهل وششمین سالگرد تاسیس اورژانس 115 را به فعالان تلاشگر عرصه ی فوریت های پزشکی تبریک گفت و از عملکرد خوب این عزیزان در تمامی ایام سال بویژه زمان شیوع کرونا که همانند سایر مدافعان سلامت در خط مقدم این بیماری قرار داشتند قدردانی کرد.

مدیرشبکه بهداشت و درمان با اشاره به عملکرد ستاد فوریتهای ۱۱۵ شهرستان، به انجام بیش از 3 هزار و هشتصد و هفتادو شش مورد ماموریت شهری و جاده ای در 6 ماهه  گذشته این مجموعه اشاره کرد و افزود: اهمیت خدمت رسانی به مردم توسط پرسنل فوریتهای پزشکی به ثانیه ها بستگی دارد و همچنین نتایج ثبت شده در سامانه نشان می دهد که همکاران تلاشگر ما در کوتاهترین زمان ممکن خود را به بیمار رسانده اند.


دکتر قادرزاده رئیس بیمارستان نیز ضمن تبریک روز
۲۶ شهریور ماه سالگرد تاسیس اورژانس 115 گفت: روز فوریت های پزشکی، روز خدمت رسانی، عشق ورزی و احترام به انسان ها است. این روز فرصت مغتنمی است که به تکریم اراده های استواری بر خیزیم که وجودشان، برای سلامت جامعه یک نعمت بی بدیل است.

دکتر قادر زاده گفت: در این روز های سخت مبارزه با کرونا که خانواده ی بزرگ سلامت در سراسر کشور عزیزمان با فداکاری و رشادت مشغول خدمت رسانی و مقابله با شیوع بیماری کرونا هستند، برخود لازم می دانم از شما همکاران سخت کوش و ارزشمند فوریت های پزشکی در عرصه ی سلامت به ویژه در خط مقدم مبارزه با کرونا که به زیبایی درخشیدید صمیمانه قدردانی نمایم.


خاطر نشان میگردد: مرکز اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان بوکان با
55 پرسنل و در چهار پایگاه شهری، دو پایگاه جاده ای در سطح شهرستان آماده ارائه خدمات به بیماران و مصدومان اورژانسی می‌باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بوکان


١٠:٢٤ - پنج شنبه ١ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٦٨٧    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج