چاپ        ارسال به دوست

از کارکنان و پرسنل فوریت های پزشکی 115 بوکان تجلیل شد

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان، در این دیدار که در ستاد مرکزی فوریت های پزشکی 115 بوکان برگزار شد، فرماندار بوکان ضمن تبریک سالروز تاسیس اورژانس 115 و تقدیر از تلاش های شبانه روزی پرسنل فوریت پزشکی گفت: نقش اورژانس و مدیریت حوادث پیش بیمارستانی و به طبع آن خدمات شایسته  نیروهای 115 مایه افتخار و مباهات است.


مهندس خشایار صنعتی ادامه داد: خدمات  بدون شائبه  همکاران 115 در طول شبانه روز و در شرایط و محیط های مختلف بیش از هر زمان دیگری آشکاربوده و این تلاش ها مایه آرامش و دلگرمی همشهریان است.


 وی افزود: نیروهای اورژانس فعالیت ممتازی را در حوزه سلامت انجام می دهند چراکه در تمام ساعات شبانه روز و ایام سال از جمله تعطیلات و در شرایط اقلیمی متفاوت، به بیماران و مصدومان، خدمت رسانی می کنند.


در این مراسم مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان ضمن تبریک26 شهریور ماه روز ملی اورژانس 115و فوریت های پزشکی  گفت: کارکنان زحمت‌کش اورژانس پیش بیمارستانی 115 و فوریت‌های پزشکی، تلاشگران و پیشگامان عرصه سلامت مردم هستند که در حوادث و بلایا و بیماری‌های اورژانسی اولین کسانی هستند که بر بالین مصدومین و نیازمندان دریافت خدمات درمانی حاضر می‌شوند.


دکتر علی حسین زاده ادامه داد: همکاران 115 با تلاش صادقانه و خستگی‌ناپذیر و علم و تجربه خود حفظ حیات  مصدومان را بر عهده می‌گیرید و به‌عنوان فرشتگان نجات، حلاوت نجات جان انسان‌ها را با عمق وجودتان احساس نموده و زندگی دوباره را برای مصدومان حوادث  به ارمغان می‌آورید.


مسئول مركز فوريت هاي پزشكي بوكان نیز در این مراسم،  گفت: در حال حاضر در بوکان  هفت مرکز فعال شامل پنج مرکز شهری و 2 مرکز جاده ای با 66 نفر کادر تخصصی در این مراکز فعالیت دارند.


سید طاها قاسمی در خصوص عملکرد فوریت های پزشکی در سال گذشته ادامه د اد:  در سال گذشته هشت هزار ماموریت توسط فوریت های پزشکی انجام شده که شامل بیماران حوادث ترافیکی، قلبی، مادران باردار، مصدومان حوادث کار و غیر ترافیکی بوده است.


وی افزود: به منظور توسعه پایگاه های اورژانس و استاندارد سازی مراکز در حال حاضر سه پایگاه در حال ساخت  است  که به زودی افتتاح خواهد شد.


مسئول مركز فوريت هاي پزشكي بوكان  اضافه کرد: مرکز بین جاده ای محور بوکان به سردشت، روستای کوره کانی امسال جهت ساخت ساختمان و راه اندازی پیمان سپاری خواهد شد و بدین ترتیب مراکز بین جاده ای به سه پایگاه افزایش می یابد.


در پایان این مراسم از پرسنل 115 بوکان با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

 

 

 

 

 


٠٨:٥٦ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٥٦٣٠٥    /    تعداد نمایش : ٥٧