چاپ        ارسال به دوست

ارائه آموزش برای پیشگیری از بیماری‌ها اولویت بهورزان بوکانی است

  

 دکتر سوران ایوبی روز 21 شهریور ماه در مراسم تجلیل از بهورزان برتر آزمون "فصلنامه بهورزی " شهرستان بوکان که در دفتر مدیریت سرپرست مرکز بهداشت این شهرستان برگزار شد، افزود:  بهورزان نقش اصلی را در سلامت عمومی جامعه به ویژه در مناطق روستایی و دور دست کم برخوردار دارند.


وی با بیان اینکه شناسایی عوامل مؤثر بر محیط و سعی در ارتقاء آن از بهداشت فردی به بهداشت محیط از وظایف بهروزان است ادامه داد: بهورزان رسالت ویژه‌ای در حفظ سلامتی مردم روستاها را بر عهده دارند و نقطه اعتماد و اطمینان اهالی روستا  در بخش سلامت و دیگر عوام اجتماعی هستند.


سرپرست مرکز بهداشت بوکان اضافه کرد: ارتقای علمی و آموزشی بهورزان در ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی در دور افتاده ترین نقاط روستایی، توسعه سلامت جامعه را به عنوان یکی از شاخص های مهم اجتماعی رقم خواهند زد.


به گزارش روابط عمومی شبکه، در راستای ارتقاء آموزش و توانمند سازی علمی بهورزان، آزمون حضوری فصلنامه بهورز تابستان امسال  شماره ۱۱۷ با حضور ۸۴ نفر از بهورزان در 2 گروه در محل مرکز آموزش بهورزی و باز آمورزی برنامه های سلامت شهید "عباسی" شهرستان بوکان برگزار شد.


در این مراسم از ۱۲ نفر از بهورزان برتر آزمون فصلنامه بهورزی با حضور دکتر ایوبی سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوکان،" سعادتی" مدیر مرکز بهورزی، "خالدی "رئیس اداره عمومی مرکز بهداشت و روسای گروه و کارشناسان ستادی با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل بعمل آمد.

 

 

 

 

 ٠٩:٤٧ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٥٦٢٤٦    /    تعداد نمایش : ٥١