چاپ        ارسال به دوست

حوادث چهارشنبه سوری در بوکان 15 مصدوم بر جا گذاشت

 دکتر علی حسین زاده روز چهار شنبه 24 اسفند ماه در گفت و گو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان، ادامه داد: از مجموع حوادث امسال چهارشنبه آخر سال بوکان چهار  نفر از آنان از ناحیه چشم 2 نفر سوختگی از ناحیه شکم و دست و مابقی از ناحیه صورت و دست و سایر اعضا دچار مصدومیت شدند.

وی در خصوص جنسیت مصدومان حواث چهارشنبه سوری شهرستان بوکان، ادامه داد: از مجموع تعداد مجروحان پنج نفر زن و مابقی مرد بودند.

دکتر حسین زاده اضافه کرد: تعداد مصدومان حوادث چهار شنبه آخر سال امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با 10 مصدوم 50 درصد افزایش مصدوم داشتیم.

شامگاه 22 اسفند ماه یک روز مانده به چهار شنبه آخر سال 2 مورد ترومای چشم در بیمارستان بوکان گزارش شده است که یکی از آنها به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی مجهزتر ارجاع  ودیگری در بیمارستان بوکان تحت درمان قرار گرفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان  ادامه داد: در این مدت علاوه بر متخصص طب اورژانس، یک  متخصص چشم، گوش و حلق و بینی، جراجی عمومی و بیهوشی به صورت مقیم در بیمارستان حضور داشتند.

 وی افزود:در راستایی تصمیم گیری تیم مدیریتی بحران بیمارستان  سایر بخش‌های پاراکلنیکی بیمارستان مانند رادیولوژی و سی تی اسکن،پذیرش و آزمایشگاه نیز در آماده باش کامل بودند.

 

 

 

 


 


٠٩:٢٠ - چهارشنبه ٢٤ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٥١٤٣٦    /    تعداد نمایش : ٣٢