بهورز نمونه شهرستان بوکان در سال 1396
گفتگویی کوتاه با علی جوانمرد بهورز نمونه شهرستان بوکان در نوروز 97
بنده دارای 29 سال سابقه کار هستم، سرافرازم که در این مدت با مردم و امام جماعت به گونه ای رفتار کرده ام که مردم بنده را نه تنها یک بهورز بلکه رازدار خودشان دانسته اند. خوشحالم که در طول خدمتم کسی را نرنجانده ام.
 ١٠:٤٨ - شنبه ٤ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
اجرای برنامه سلامت نوروزی در شهرستان بوکان، در 15 روز اول تشریح شد
دکتر سلیمان فرخی رئیس مرکز بهداشت بوکان در گفتگو با روابط عمومي شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان برنامه بسیج سلامت نوروزي را یکی از مهمترین اقدامات وزارت بهداشت و درمان در ایام نوروز ارزیابی کرده و در این رابطه گفت: این برنامه از 15اسفند 96 لغايت 15 فروردين سال 97 به مدت يک ماه با حضور فعال کليه نيروهاي بهداشت محيط شهرستان و بازرسين اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت و با تشديد کنترل و نظارت بر مراکز و اماکن حساس به منظور آمادگي در راستاي ارائه خدمات مرتبط با کنترل عوامل محيطي در ايام تعطيلات نوروز و حضور مسافران نوروزي انجام مي پذيرد.
 ١٨:٢٦ - جمعه ٣ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
نمونه گیری تی اس اچ نوزادان در ایام تعطیلات هم بدون وقفه ادامه دارد
چهارشنبه اول فروردين سال 97 زارعي کارشناس مسئول واحد بيماري هاي مرکز بهداشت بوکان و خدامرادي کارشناس برنامه هيپوتيروييدي نوزادان با حضور در درمانگاه امام علي (ع) از زحمات خانم سميه کريم زاده که در ايام تعطيلات اقدام به نمونه گيري از پاشنه پاي نوزادان در زمان طلايي مي نمايد تقدير کردند.
 ١١:١٩ - پنج شنبه ٢ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
دو عیدی زیبا در آستانه سال نو 1397 از طرف خیرین بوکانی
" حتی با یک خشت بهشتی ساخته میشود "
 ١١:٥٠ - دوشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
اتوبوس ایدز در بوکان یکساله شد
اتوبوس سلامت موسوم به اتوبوس ایدز، از خرداد ماه 96 هر ماهه در خدمت همشهریان عزیز بوده است. اتوبوس مذکور که با همکاری سازمان محترم اتوبوس رانی راه اندازی گردید، بصورت دوره ای در مناطق مختلف سطح شهر حضور یافته و ضمن ارایه پمفلت های آموزشی و مشاوره های لازم به مردم، نسبت به انجام تست سریع بصورت رایگان از مراجعین اقدام نموده است.
 ١٦:٤١ - پنج شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
چهرشنبه سوری بله، چهارشنبه سوزی نه
دکترصلاح الدین قادرزاده بوکانی ریاست بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان از آمادگی کامل پرسنل بیمارستان و مرکزفوریتهای پزشکی در سه شنبه و چهارشنبه آخر سال خبر داد.
یکشنبه 20/12/96 کمیته بحران بیمارستان، با حضور ریاست بیمارستان و اعضاء این کمیته به جهت هماهنگی و برنامه ریزی هر چه بهتر به منظور آمادگی برای پیشگیری از حوادث احتمالی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه آخر سال 96 تشکیل جلسه داد.
 ١٧:٢٨ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
اطلاعیه
شهروندان محترم حفظ سلامت و بهبود آن از جمله اهداف وزارت بهداشت و درمان و متصدیان زحمت کش حوزه سلامت بوده و حرکت شتابدار و گام به گام و بدون وقفه سیستم درمانی شهرستان بیش از پیش موید عمل به باور سیاستهای کلان حوزه بهداشت و درمان می باشد.
 ٢٠:٣٢ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
جلسه مرور سناریوی آتش سوزی بخش ICU بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان
یکشنبه 20/12/96 کلاس آموزشی فوق الذکر با مشارکت اعضای مدیریت بحران شبکه بهداشت و درمان، بیمارستان شهید دکتر قلی پور و سازمان آتش نشانی شهرستان بوکان و با حضور مسئولین و سرپرستاران و پرستاران بخشها، پرسنل تاسیسات و خدمات بیمارستان برگزار گردید.
 ١٢:٥١ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
چهارمین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان در سال 96 تشکیل جلسه داد
شنبه 19 اسفند ماه چهارمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بوکان با حضور آذین پور معاون فرمانداری شهرستان و نمایندگان ادارات عضو کار گروه، دکتر سلیمان فرخی رئیس مرکز بهداشت، ایزدمهر کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت، بهرامی آذر کارشناس بهداشت حرفه ای بیمارستان و شفیعی مسئول امور اجتماعی شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار گردید.
 ٠٨:٠٠ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان
پلمپ یک واحد غیر قانونی لیزر درمانی بانوان در بوکان "
🔹چهارشنبه بعد الظهر ، مورخه ۹۶/۱۲/۱۶ یک واحد غیر قانونی لیزر درمانی بانوان فاقد مدرک علمی و مجوز قانونی، واقع در محدوده خیابان انقلاب پس از طی مراحل قانونی تعطیل گردید .
 ١١:١٤ - پنج شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>